Rankų darbo natūralaus lauko dekoravimo žaliuojančios buksmedžio žolės plokštės namų sodo dekoravimui
Mėgaukitės aukšta kokybe, kaip ir tikros saulėgrąžos, nereikia laistyti ir prižiūrėti, yra stiprus atsparumas UV spinduliams, vėjui, šalčiui, lietui, sniegui ir puvimui. Ilgalaikė kokybė. Pasaulio aplinkos asociacijos sertifikatas, nekenksmingas žmonėms ar aplinkai. Savarankiškas dizainas-pavyzdys-kokybė-įlaipinimas. konkurencinga kaina. Sutaupykite daug pinigų, nei pasodinkite tikrą medį.
Panaudojimas: lauke ir lauke: vestuvės ir restoranai. Šeima. papludimys. oro uostas. sodas. kvadratas. Mokykla ir kt.
Produkto Aprašymas
| Produktas | Dirbtinės buksmedžio plokštės |
| Dydis | 50 * 50 cm |
| Svoris | 630 g |
| Pakuotės dydis | 52 * 52 * 30cm, 12 vnt vienoje dėžutėje |
| Pakavimas | Standartinė eksporto dėžutė |
| Pavyzdys | Mėginio mokestis: 45 USD, pavyzdžio pristatymo laikas: 3–15 dienų |
| Pristatymo laikas | 14-30dienos |
| Mokėjimas | Prekybos užtikrinimas / TT / Paypal |
| Garantija | 3–5 metai |
| Funkcija | Apsaugotas nuo UV spindulių; neperšlampamas; ekologiškas; lengvai valomas ir pan. |



Dėmesio:
Prašome suprasti, kad dėl kai kurių veiksnių, tokių kaip skirtingi monitoriai ir skirtingos šviesos sąlygos, tikrų daiktų spalvos šiek tiek skirsis nuo paveikslėliuose esančių.
Leiskite šiek tiek nukrypti nuo matavimo.
Konkurenciniai pranašumai
Gerai ir aukštos kokybės kontrolė,
Greitas pristatymas,
Naujas produktas,
Sveikiname kliento dizainą ir logotipą,
Konkurencingos kainos,
Žemę tausojantys produktai,
Dizaino įvairovėje
Priimtinas nedidelis užsakymas,
ODM priimta,
OEM priimta
Populiarus Žymos: natūralus lauko dekoravimas žaliuojančios buksmedžio žolės plokštės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba



















