Produktų aprašymas
| Augalo tipas: | Žolė |
| Kilmės vieta: | Džedziangas, Kinija |
| Produkto pavadinimas: | Plastikiniai dirbtiniai buksmedžio gyvatvorių dirbtiniai augalai |
| Spalva: | žalias |
| Svoris: | 1,6 kg / 3,2 kg |
| Technologija: | rankų darbo |
| Mokėjimas: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Medžiaga: | Plastmasinis |
| Markės pavadinimas: | Ruopei |
| Modelio numeris: | Pq24 |
| Dydis: | 50*50cm;1*1m |
| Mokėjimo terminas: | Prekybos užtikrinimas / TT / Paypal |
| Paslauga: | OEM ir ODM paslauga |
| Gyvenimas: | daugiau nei 3-5 metų |
Produkto detalė
| Produkto pavadinimas | Dirbtinė lauko žaliųjų augalų sienelė |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Dydis | 50x50cm, 40x60cm, 100x100cm |
| Augalų rūšys | Galima rinktis daugiau nei 1500 rūšių |
| Specialybė | Atsparus vandeniui, aplinkai, patvarus, visžalis, netoksiškas, anti-UV |
| Naudoja | Plaza, viešbutis, restoranas, oro uostas, laukimo kambarys, sodo apdaila, langų šou, vakarėlio dekoras, vestuvės, įmonė, pasirodymo vieta |
| Spalva | Žalia, raudona, rožinė, geltona, violetinė arba mišri spalva |
| Privalumai | 1. Esame gamykla, siūlome konkurencingą kainą ir aukštą kokybę; 2.Profesionalus darbuotojas ir efektyvus valdymas; 3.Saugi medžiaga, ekologiška; 4. Profesionali prekybos paslauga ir greitas pristatymas; 5. Patikimas tiekėjas ir patogus aptarnavimas. |
| Garantija | 4 metai |
| Pakavimas | 1. Yra pritaikyta pakuotė 2.Normali standartinė saugi pakuotė: kartoninė dėžutė |
| Mokėjimas | T/T, ,neatšaukiamas L/C matant, WEST UNION, depozitas 30 procentų depozitas, 70 procentų prieš pristatymą. |
Prekės aprašymas








Pakavimas ir siuntimas


Susisiekite su mumis

Populiarus Žymos: pq24 didmeninė prekyba plastikinėmis dirbtinėmis buksmedžio gyvatvorėmis dirbtiniai augalai kabanti žole žalia siena namų dekoravimui, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba




















