dirbtinio buksmedžio plokštės vertikalus planas
Apsaugotas nuo UV spindulių ugniai atsparus šviežias PE plastikas dirbtinis padirbtas žalias augalų skydas sieninė mediena lapai žalumynai gėlės privatumas 3D vertikalus sodo gyvatvorės žolės tvoros ekranas.
Dirbtinė žolė buvo plačiai pripažinta dėl savo plataus pritaikymo, didelio tankio ir patvarumo. Velėna yra austa žolių sandeliais, pirmojo sluoksnio apačia yra austa polipropileno medžiaga, o antrojo sluoksnio apačia yra padengta profesionaliais klijais. siekiant užtikrinti produkto stiprumą ir tinkamumą naudoti. Tai yra žolė, kurios šiuo metu rinkoje yra didžiausias vilnos tankis, tinkama sienų apdailai. Visuose dirbtiniuose velėnos gaminiuose yra UV stabilizatorius, kuris gali užkirsti kelią UV žalai žolės pluoštui ir užtikrinti, kad sportiniai rezultatai ir spalva būtų patvarūs, juos būtų lengva valyti ir prižiūrėti.
Produkto Aprašymas
| Produktas | Dirbtinės buksmedžio plokštės |
| Dydis | 50 * 50cm |
| Svoris | 750g |
| „PackageSize“ | 52 * 52 * 30cm, 12 vnt vienoje dėžutėje |
| Pakavimas | „Standardexport“ dėžutė |
| Pavyzdys | Mėginio mokestis: 45 USD, pavyzdžio pristatymo laikas: 3-15 dienų |
| Pristatymo laikas | 14-30dienos |
| Mokėjimas | Prekybos užtikrinimas / TT / Paypal |
| Garantija | 3–5 metai |
| Funkcija | Apsaugotas nuo UV spindulių; neperšlampamas; ekologiškas; Lengva valyti ir pan. |



Meistriškumas
Naudojant aplinkai nekenksmingas aukštos kokybės medžiagas, efektas yra tikras ir gražus.
Sagties dizainas, lengvai montuojamas.
Anti-senėjimas, dažnai saulė ir lietus, gali išlaikyti ilgalaikį neišblukimą.
Sveika ir ekologiška, nekenksminga ir ilgaamžė, vartokite užtikrintai.
Naujas plastikinis pagrindas prideda storesnį dugną ir minkštesnį, lygesnį. Po pagerėjimo lapai nėra lengva nukristi.
Scenarijaus parodymai
Stabilus UV spindulys, tinkamas ilgalaikiam lauko vaizdavimui, plastikinės akies pagrindas, lankstus lenkimams ir kampams.
Galima apipjaustyti žirklėmis.
Labai lengva montuoti ant bet kokio paviršiaus:
Susegta prie medinės tvoros
Kabelio kaklaraištis ant metalinio bėgelio
Puiki medžiaga momentinei žalumos atrankai sukurti.
1. Taupo vandenį ir priežiūros laiką.
2. Didelis atsparumas UV spinduliams ir didelis spalvų atsparumas.
3. Ilgas tarnavimo laikas, kasdien šviežia ir žalia.
4. Dirbtiniai paviršiai netampa purvu drėgnu oru.
5. Ekologiškas, paprastai pagamintas iš perdirbtų medžiagų.
6. Mažesnės priežiūros išlaidos, nereikia šienauti, laistyti, tręšti ar sėti iš naujo.
7. Didesnis prieinamumas naudotis, draudžiant vietinius apribojimus, yra prieinamas visą parą
8. Profesionalios gamybos linijos ir darbo komanda.
Populiarus Žymos: dirbtinės medienos skydinės plokštės vertikalus planas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba

















