Didmeninė prekyba UV spinduliais Natūralios dirbtinės žolės „Boxwood“ gėlių plokštės namų vidaus dekoravimui
Dirbtinė buksmedžio lenta iš 100% šviežio plastiko, netoksiška, ekologiška žmonėms ir naminiams gyvūnėliams, nereikalauja priežiūros, labai tinkama žalioms vidaus patalpoms dekoruoti. Taip pat mes įdėjome UV spinduliams atsparias medžiagas į ULAND dirbtinių žaliųjų tvorų plokštes. Jie gali būti naudojami nuo 5 iki 8 metų be išblukimo, jie siūlo puikų apsidraudimą ir puikią privatumo apsaugą. Lengva montuoti ir gali būti pritvirtinta prie bet kurios sienos ar tvoros. Apima žaliąsias tvirtinimo detales. Šios visžalės plokštės gali būti supjaustytos pagal dydį ir sulenktos, kad lengvai tilptų ant bet kokio paviršiaus. Dirbtinės „Ivy Tvoros“ tvoros plokštės yra slepiamos, lengvos, tačiau pasižymi dideliu tankiu ir stabilumu, puikiai tinka padengti bjaurius kraštovaizdžius ir paversti juos nauju, natūraliai žaliu.
Produkto Aprašymas
| Produktas | Dirbtinės buksmedžio plokštės |
| Dydis | 50 * 50cm |
| Svoris | 382 g |
| Pakuotės dydis | 52 * 52 * 30cm, 12 vnt vienoje dėžutėje |
| Pakavimas | Standartinė eksporto dėžutė |
| Pavyzdys | Mėginio mokestis: 45 USD, pavyzdžio pristatymo laikas: 3–15 dienų |
| Pristatymo laikas | 14-30dienos |
| Mokėjimas | Prekybos užtikrinimas / TT / Paypal |
| Garantija | 3–5 metai |
| Funkcija | Apsaugotas nuo UV spindulių; neperšlampamas; ekologiškas; lengvai valomas ir pan. |
DUK
1. siuntimas
A: visame pasaulyje gabenimas yra tinkamas.
B: mūsų išsiuntimo laikas yra 15–30 dienų, tačiau tikslus laikas yra pagrįstas jūsų kiekybe ir daiktų poreikiu.
C: prieš pristatymą kiekvienas gabalas bus patikrintas mūsų QC, siekiant įsitikinti, kad visos prekės yra gerai pagamintos.
2. kokį dirbtinį augalą galite pateikti?
A: apie dydį, mes galime pateikti skirtingą dydį ir galime pritaikyti pagal jūsų reikalavimus.
B: apie spalvą, jūs galite pasirinkti gėlių spalvą arba mes galime padaryti, kokia spalva jums patinka
Populiarus Žymos: dirbtinės žolės buksmedžio gėlių plokštės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba

















