50 * 50 cm rankų darbo dirbtinės buksmedžio gyvatvorių plokščių gyvatvorė dekoratyvinei sienai
Mes siūlome daugiau produktų, ne tik produktų! Dvylika užtrauktukų kiekvienoje po 50 x 50 cm. Vaizdinės instrukcijos vadovas. Patvarus tepimas per aukštesnius (50 mm) ir 4 sluoksnių (o ne 3 sluoksnių) lapus. Mūsų paauglių skydai (400 kaiščių uždangoje) nėra „permatomi“ ir siūlo geresnį privatumo apvadu. Mūsų lapų stovas yra švarus, be plastikinės mėlynos spalvos. Mūsų plokštės yra atsparios UV spinduliams ir nebus išblukusios dėl lauko naudojimo. Pagaminta iš naujo PE (neperdirbto) - beskonis ir patvarus.
Produkto Aprašymas
| Produktas | Dirbtinės buksmedžio plokštės |
| Dydis | 50 * 50cm |
| Svoris | 500 g |
| Pakuotės dydis | 52 * 52 * 30cm, 12 vnt vienoje dėžutėje |
| Pakavimas | Standartinė eksporto dėžutė |
| Pavyzdys | Mėginio mokestis: 45 USD, pavyzdžio pristatymo laikas: 3–15 dienų |
| Pristatymo laikas | 14-30dienos |
| Mokėjimas | Prekybos užtikrinimas / TT / Paypal |
| Garantija | 3–5 metai |
| Funkcija | Apsaugotas nuo UV spindulių; neperšlampamas; ekologiškas; lengvai valomas ir pan. |


DUK
Q1.Kokios yra jūsų pakavimo sąlygos?
A: Paprastai mes supakuojame savo prekes į daugkartinius maišelius ir rudą dėžutę.
Q2.Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: T / T 30% kaip užstatas, likutis pagal B / L kopiją arba prieš pristatymą. Prieš sumokėdami likutį, jums parodysime neapykantos produktų ir pakuočių nuotraukas.
Q3.Kaip jūsų pristatymo laikas?
A: Paprastai gavus išankstinį mokėjimą, 40HQ užtruks nuo 25 iki 30 dienų. Konkretus pristatymo laikas priklauso nuo prekių ir jūsų užsakyto kiekio.
Q4.Ar galite gaminti pagal pavyzdžius?
A: Taip, mes galime pagaminti pagal jūsų pavyzdžius ar paveikslėlius.
Populiarus Žymos: rankų darbo dirbtinės buksmedžio gyvatvorių plokščių gyvatvorės dekoratyvinėms sienoms, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, didmeninė prekyba




















